Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/enerjik/public_html/wp-content/themes/ortadoguenerji/page.php on line 17 and defined in /home/enerjik/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1042
[:tr]Çöp Gazından Enerji[:en]Landfill Gas To Energy [:tr]Çöp Gazından Enerji[:en]Landfill Gas To Energy

Çöp Gazından Enerji

Ortadoğu Enerji Grubu, İstanbul ve Kocaeli illerinde toplamda yaklaşık 59,3 MW güce sahip 4 ayrı çöp gazından enerji üretim santrali yatırımı gerçekleştirmiştir.
[:tr]Rüzgâr Enerjisi[:en]Wind Energy [:tr]Rüzgâr Enerjisi[:en]Wind Energy

Rüzgâr Enerjisi

Ortadoğu Enerji, Balıkesir ve Sinop illerinde toplam kurulu gücü 70MW olan rüzgâr enerjisi üretim lisansına sahiptir. Demirer Holding ile ortaklaşa yürütülen santral projelerinin 2014 yılında üretime başlaması hedeflenmektedir.
[:tr]Güneş Enerjisi[:en]Solar Energy [:tr]Güneş Enerjisi[:en]Solar Energy

Güneş Enerjisi

Ortadoğu Enerji Grubu, yenilenebilir enerji üretim portföyüne güneş enerjisini de katmak için 2013 yılında Türkiye’de yapılacak toplam 600 MW kapasiteli güneş enerjisi üretim lisansı yarışmasına katılmak için gerekli çalışmalarını tamamlamıştır.
[:tr]Jeotermal Enerji[:en]Geothermal Energy [:tr]Jeotermal Enerji[:en]Geothermal Energy

Jeotermal Enerji

Ortadoğu Enerji Grubu, Türkiye’nin jeotermal enerjisi alanındaki potansiyelinin kullanımına katkıda bulunmayı hedeflemekte ve bu çerçevede Ege bölgesinde yüksek potansiyelli saha araştırmasını sürdürmektedir.
[:tr]Hidroelektrik Enerjisi[:en]Hydroelectric Energy [:tr]Hidroelektrik Enerjisi[:en]Hydroelectric Energy

Hidroelektrik Enerjisi

Ortadoğu Enerji Grubu, hidroelektrik enerjisi alanında yenilikçi projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmekte ve önümüzdeki dönemde bu alandaki yatırımlarını hayata geçirmeyi hedeflemektedir.
[:tr]Biyokütle Enerjisi[:en]Biomass Energy [:tr]Biyokütle Enerjisi[:en]Biomass Energy

Biyokütle Enerjisi

Ortadoğu Enerji Grubu, evsel atıklara dayalı çöp gazından enerji üretimi santrallerinin yanı sıra gübre, mezbaha atıkları, organik sanayi atıkları, atık yağ ve gıda sanayi atıkları gibi biyokütle kaynaklarına dayalı enerji üretimi santralleri kurmayı hedeflemektedir.
[:tr]RDF Gazifikasyonu[:en]RDF Gasification [:tr]RDF Gazifikasyonu[:en]RDF Gasification

RDF Gazifikasyonu

Ortadoğu Enerji Grubu'nun “Evsel Katı Atıkların Bertarafı” konusunda çevre dostu çözümler geliştirmek ve ülkemizin hizmetine sunmak için yaptığı çalışmalardan bir tanesi de evsel katı atıkların gazifikasyon yoluyla bertarafıdır.